Kariéra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

AGROKOP CZ, a.s. je silná firma, která je na trhu již více než 30 let. Jsme součástí holdingu VP AGRO. Prodáváme zemědělcům přípravky na ochranu rostlin, hnojiva, osiva a vykupujeme od nich komodity.

Pracovní nabídka:

Jste komunikativní, přátelský a máte kladný vztah k zemědělství?

Baví Vás rostlinná výroba a sledujete nejnovější trendy?

Jste optimista který hledá výzvy? Tak hledáme právě Vás!

Hledáme člověka, který má zkušenosti ze zemědělství a obchodu.

Náplň práce:

Akvizice a aktivní správa portfolia zákazníků

Osobní, telefonická i emailová komunikace se zákazníky

Prodej a prezentace produktů a služeb

Budování důvěry a dobrých vztahů se zákazníky

Dosahování obchodních cílů ve svěřeném regionu

Tvorba nabídek, vyjednávání smluvních podmínek, příprava smluv

Místo výkonu práce:

 Region v rámci České republiky

Pracovní poměr:

 Plný pracovní úvazek

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe zemědělského směru,
ideálně praxe na pozici obchodního zástupce

Komunikační a prodejní dovednosti

Obchodní talent a zodpovědnost

Schopnost naslouchat zákazníkovi a nabízet řešení

ŘP skupiny B – aktivní řidič, ochota cestovat

PC dovednosti uživatelsky

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení + bonusový systém

Flexibilní pracovní doba, velkou samostatnost

Škálu firemních benefitů ( notebook, služební telefon, stravenkový paušál, příspěvek na dovolenou, služební automobil…)

Průběžné vzdělávání a školení

Výbornou týmovou atmosféru a spolupráci

Zázemí silné české společnosti

Nástup dle dohody

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: bartos@agrokop.cz